BAM čokoláda

Potřeby pro pečení

Dárky

BAM x FA13

Produkty v akci

Pomazánky a polevy

Pro milovníky kakaa

Návrhy na vyhledávání

O nás
O nás
O nás
O nás

O nás

O nás

2013

První kliknutí na Mojacokolada.si2018

Chorvatsko: Vstup na trh - mojacokolada.hr2019

"Rebranding": Moje čokoláda se stává BAM - Staňte se mistrem2020

Maloobchodní prodej: Začali jsme prodávat produkty do kamenných obchodů2020

Online cukrářská akademie: Založení Cukrářské akademie BAM2021

První vydaná kniha: Vydání první knihy receptů BAM s názvem Dorty.2022

Ocenění Red Dot Award: Prestižní ocenění za grafickou identitu značky BAM v kategorii potravin a nápojů.

Reddot

2023

Anuga: Prezentace na předním evropském potravinářském veletrhu

Kdo jsme?

Jsme malý, mladý, pozitivní a uvolněný tým. Každý rok rosteme jako firma, internetový obchod, tým a rodina. Věříme, že práce s čokoládou je ta nejsladší práce, jakou si člověk může přát.


Naším cílem je poskytovat domácím pekařům pečlivě vybrané prvotřídní výrobky na pečení. věříme, že naše výrobky BAM mají své místo v kuchyni každého domácího pekaře.


Naše hodnoty


Zákazníci na prvním místě

Naše společnost existuje proto, aby pomáhala domácím pekařům péct dezerty špičkové kvality. Každé naše rozhodnutí a každý výsledek hodnotíme podle toho, jak dobře slouží našim zákazníkům.


Začněte nyní

Nemá smysl čekat, až budeme mít všechny odpovědi. Správný okamžik pro nový začátek je vždy tady a teď.


Dlouhodobá vize

Za úspěch společnosti BAM jsme zodpovědní všichni. Každý člen týmu je zodpovědný za rozhodování, řešení problémů a přijímání opatření, která přispívají k dlouhodobému dopadu a finančnímu úspěchu.


Zvídavá mysl

Naučili jsme se, že zvědavost a empatii pěstujeme, když nasloucháme druhým. Ke každé výzvě přistupujeme s otevřenou myslí a zvídavostí, což nám umožňuje inovovat a posouvat se vpřed.

Gašper R.

Vývojář
Přečtěte si více

Gašper R.

Vývojář

Hlavní mozek našeho internetového obchodu a vývojář všech technických inovací. Gašper se stará o hladký průběh vašeho online nakupování a přichází na pomoc v případě jakýchkoli problémů s webovými stránkami BAM.

 1. Kam byste chtěli cestovat? Roadtrip po Americe, jinak Bali, Havaj.
 2. Nejlepší okamžik vašeho pracovního dne? Když se věci daří a bez komplikací.
 3. Co byste dělal, kdybyste měl tolik peněz, že byste nemusel pracovat? Zpomalil bych své tempo, cestoval po světě, věnoval se svým blízkým, postavil si malou chalupu u moře a seznámil se s jedním náhodným koníčkem :) Vždycky jsem si říkal, že bych se mohl vrátit do práce.

Andraž G.

GENERÁLNÍ ŘEDITEL
Přečtěte si více

Andraž G.

GENERÁLNÍ ŘEDITEL

Optimalizace procesů, testování nových produktů BAM a plánování nejlepšího budování týmu nejsou úplně stejné činnosti, ale jdou dohromady. Jeho motto zní: Prozkoumejme problém a pak najděme řešení.

 1. Jak se staráte o své zaměstnance? Můj modus operandi je založen především na důvěře, respektu a motivaci jednotlivce. A abych jmenoval několik "dobrot": čtvrtletní překvapení (poslední: krabice ovoce a zeleniny), konkurenceschopné platy s maximálním regresem, "open office" (většina týmu pracuje "remote first" - s možností pracovat v kanceláři) bez "razítkování", zimní a letní teambuildingy, podzimní a jarní sportovní dny a každoroční obědy s každým zaměstnancem (mám tendenci udělat si čas na každého).
 2. Čeho se nejvíce bojíte? V současné době hlavně toho, jak situace ve světě ovlivní nás a naše okolí. Ale máme teď skvělý tým, který bude schopen překonat všechny překážky a úskalí :) Vím, že to není tak jednoduché.
 3. Kde vás můžeme najít, když nejste v práci? Najdete mě v kuchyni nebo na procházce. O víkendech trávím hodně času ve vzduchu (jsem nadšený paraglidista) nebo někde na kopci.

Boštjan P.

Specialista na reklamy FB
Přečtěte si více

Boštjan P.

Specialista na reklamy FB

Technický expert na Facebook, Instagram, Google, TikTok a další reklamní platformy. Boštjan je Sašovou pravou rukou a společně vám pomohou najít ten správný produkt BAM prostřednictvím reklamy.

 1. Kam byste chtěli vycestovat? Někam, kde se toho hodně děje a kde můžete zažít spoustu různých věcí. Třeba do Thajska nebo Dubaje.
 2. Co vás nejvíc štve? Když se v programech dělají nečekané a zcela nesmyslné chyby.
 3. Nejlepší okamžik pracovního dne? Když do videoreklamy přidávám hudbu a zvuk dokonale sedí k obrazu.

Barbara K.

Editor webových stránek
Přečtěte si více

Barbara K.

Editor webových stránek

Je jako sanitka, až na to, že se pohybuje po webu a trochu i mezi členy týmu. Využívá své více než desetileté znalosti a zkušenosti, aby zajistila správné fungování webu, vytvořila co nejlepší uživatelský zážitek a optimalizovala procesy.

 1. Který je váš nejoblíbenější dezert?Vlastně málokdy dělám stejné dezerty, protože ráda experimentuji s novými recepty. Ale nejčastějšími dezerty v mé kuchyni jsou dezerty s krémem a pěnou :) Vždycky jsem se těšila, až se mi podaří je ochutnat.
 2. Co byste dělala, kdybyste nebyla členkou týmu BAM? Dobrá otázka :) Co byste dělala, kdybyste nebyla členkou týmu BAM? Protože po tolika letech, kdy jsem obklopená čokoládou (10 a stále počítám), si nedokážu představit nic jiného he he he. Žerty stranou - myslím, že bych se do podobného digitálního projektu stejně pustila, protože tento druh práce je přesně pro mě.
 3. Práce z domova, nebo práce v kanceláři? Jednoznačně volím práci z domova, protože v domácí kanceláři mohu svůj čas využít produktivněji. Ale když mi "chybí" zbytek týmu, je od nás vzdálený jen jedno kliknutí nebo zavolání :) A taky se mi líbí, jak se mi pracuje.


Patricija Ž.

Manažer pro klíčové zákazníky
Přečtěte si více

Patricija Ž.

Manažer pro klíčové zákazníky

Znáte ten pocit, když se rozhodnete připravit dezert, ale už je příliš pozdě na to, abyste ho koupili online? Patricija je vaše řešení. Postará se o to, abyste naše výrobky na pečení BAM našli na pultech obchodů :).

 1. Zábavné informace o vás, o které se s vámi podělím :). Neumím si čistit zuby teplou vodou. Nesnáším pohled na rozžvýkanou žvýkačku. Nerada vařím. Miluju kočky. Když mám hlad, mám kocovinu.
 2. Kde tě najdeme, když nejsi v práci? Na cestách, v horách, kde si užívám čerstvého vzduchu a poslouchám podcasty. Doma obklopená svou rodinou a dvěma kočkami. S knihou v ruce nebo na pohovce s dobrým kriminálním seriálem.
 3. Jak byste své rodině vysvětlil, co děláte v práci? Starám se o to, aby výrobky BAM byly k dostání na pultech všech obchodů.


Ana B.

Vedoucí oddělení nákupu
Přečtěte si více

Ana B.

Vedoucí oddělení nákupu

Chcete nový produkt BAM, Ana vám ho dodá. Udržuje pečivo BAM na skladě a stará se o to, abychom na naše online regály přidávali nové výrobky.

 1. Největší výzva, se kterou jste se setkala? Uh, to je docela těžká otázka. S výzvami se setkávám často, ale nejtěžší je překonat ty, které souvisejí s faktory, které nemohu ovlivnit. Největší starosti mi dělá růst cen, který má za následek horší vyjednávání.
 2. Kde vás můžeme najít, když nepracujete? Tohle je snadné. V posilovně.
 3. Nejlepší okamžik vašeho pracovního dne?Když chce tým BAM nové příchutě, postarám se o to, abychom je dostali.

Nastja G.

Zákaznická podpora
Přečtěte si více

Nastja G.

Zákaznická podpora

Když se zaseknete, Nastja vám pomůže. Zajistí, aby vaše objednávky dorazily včas, a pomůže vám, pokud se v některém kroku zaseknete. Čas od času vám pošle nějaký trik, tip nebo recept, jak tvořit s výrobky BAM.

 1. Největší výzva, se kterou jste se setkala?Celkově bych musela říct "stěhování 250 km od rodiny". Ale v práci čelím výzvám každý den, když musím odmítnout slevu nebo laskavost. Je to docela těžké :)
 2. Kam nejraději cestujete? Jsem asi jeden z mála lidí, kteří dávají přednost výletům před cestováním. Rozhodně mezi mé oblíbené destinace patří Itálie. Miluji jejich umění a kuchyni a vždy se tam ráda vracím. V budoucnu bych ráda navštívila severské země.
 3. Co byste nikdy neochutnal? Nějaké extrémní speciality, jako jsou kobylky apod. Mořské plody už jsou na mě moc...


Ana F.

Tvůrce obsahu
Přečtěte si více

Ana F.

Tvůrce obsahu
Ana radí, jak s výrobky BAM tvořit, a přináší nápady, do jakých receptů je zařadit. Vytváří také informační bulletiny a další textově-vizuální obsah.


 1. Co byste dělala, kdybyste nebyla součástí týmu BAM? Stejně jako teď, ale možná v jiném týmu. Tahle práce je přesně podle mých představ, takže si nedokážu představit, že bych dělala něco jiného.
 2. Kam byste chtěl cestovat? Do Japonska. Láká mě čistota, dochvilnost, dobré jídlo, krásná příroda, laskavost lidí.
 3. Co vás nejvíc štve? Když nefunguje nějaké technické zařízení. Třeba když se tiskárna rozhodne, že už nebude tisknout, a není k tomu žádný důvod. To mě opravdu rozčiluje.

Maja K.

Tvůrce obsahu
Přečtěte si více

Maja K.

Tvůrce obsahu
Maja přináší sladké novinky, tipy, jak tvořit s výrobky BAM, a nápady, do jakých receptů je zařadit. Její doménou je prolínání zajímavých textů se SEO optimalizací.


 1. Kde vás najdeme po práci? Někde v přírodě, když venčím svého psa.
 2. Kam bys ráda vyrazila? Kamkoli, kde je k dispozici řada (extra) pálivých jídel - nejlépe do Thajska.
 3. Co vás nejvíc štve? Když se počítač rozhodne protestovat - samozřejmě vždycky v nesprávnou dobu.

Už jste objevili náš kanál BAM na You Tube?

Zprávy
Recepty
Zprávy
Zprávy
Recepty
Zprávy