BAM čokoláda

Potřeby pro pečení

Dárky

BAM x FA13

Produkty v akci

Pomazánky a polevy

Pro milovníky kakaa

Návrhy na vyhledávání

Proč nakupovat u nás
Proč nakupovat u nás
Proč nakupovat u nás
Proč nakupovat u nás>

Proč nakupovat u nás

Výběrem čokolády nikdy nic nezkazíte. Vědci prokázali, že čokoláda uvolňuje v našem mozku hormon štěstí neboli serotonin. Serotonin může pomoci setřást špatnou náladu.

Nevěříte tomu?

Projděte si náš internetový obchod, zaručujeme vám, že v něm najdete všechny výrobky BAM pro přípravu těch nejlepších dezertů.

A neříkejte, že jsme vám to neřekli: při objednávce nad 50 € hradíme poštovné!

Slibujeme, že váš nákup u společnosti BAM bude 100% chutný, rychlý a důvěrný. Na všechny naše výrobky a služby navíc poskytujeme příjemnou 28denní záruku.

1. Garantujeme nejnižší ceny

Všechny naše výrobky a služby jsou za nejnižší (nebo stejné) ceny.

2. Bezplatné poradenství a pomoc s objednávkou

V našem sortimentu máme poměrně dost výrobků BAM, takže věříme, že rozmanitost může být problém. V případě jakýchkoli dotazů nás můžete kontaktovat e-mailem: info@bamchocolate.com.

3. Na všechny výrobky a služby poskytujeme 28denní záruku.

Na všechny výrobky a služby poskytujeme 100% 28denní záruku. To jednoduše znamená, že pokud z jakéhokoli důvodu nebude váš nákup u společnosti BAM odpovídat vašim představám, výrobek vám bezplatně vyměníme nebo vrátíme peníze. Jak zde říkáme: "Vaše spokojenost, naše záruka."


4. Zaručujeme 100% bezpečný a důvěrný nákup

Protože bezpečnost a důvěra našich zákazníků je pro nás nejvyšší prioritou, nabízíme 100% bezpečný a důvěrný nákup. Naše webové stránky používají zabezpečené připojení HTTPS s ověřeným certifikátem a slibujeme, že vaše údaje nebudeme nikomu sdělovat. Můžete být zcela bez obav.

5. Opravdu se snažíme

Víme, že nikdo není dokonalý. Uvědomujeme si to, ale zároveň věříme, že tvrdá práce, poctivost, vstřícnost a kvalita služeb se vyplatí spíše dříve než později. Vštěpováním těchto hodnot doufáme v lepší budoucnost a lepší svět. Jaký by byl svět bez čokolády, dortů a dalších sladkostí? :)

Některé z našich extra dobrot:

  • Doručení zdarma při objednávce nad 50 €
  • Výrobky máme skladem u nás, takže jsou vždy rychle u vás!


Chcete vědět, kdo jsme? Klikněte sem a seznamte se s čokoládovým týmem ;)